Fluid Edge Themes

Qualcomm aptX

Oualcomm’un kullanıcılarına sunduğu yeni aptX Teknolojisi ile Bluetooth üzerinden yüksek çözünürlüklü, kesintisiz ve düzgün bir dinleme deneyimi vadediyor. Qualcomm destekli cihazlarda bulunan aynı anten üzerinde, düşük gecikme ve yüksek frekans iletimleri arasında kolaylıkla geçiş yapılabiliyor.

Güçlü Bağlantı

Qualcomm aptX ile bağlantı, normal kablosuz bağlantılara göre çok güçlüdür, kolay kolay kopmaz. Bununla birlikte ses eş zamanlı olarak iletilir ve gecikme en aza indirilir. Böylece grup oyunlarında veya canlı yayınlarda gecikme yaşanmaz.

Neler Gereklidir?

Bu teknolojiyi kullanabilmek için satın aldığınız akıllı cihaz ve ona bağladığınız kulaklıkların her ikisinde de Qualcomm aptX teknolojisi bulunması gerekir.

Ne Fayda Sağlar?

Verilerin yalnızca aktarım sırasında küçülüp iletildiğinde normal boyutlarına dönmesi sayesinde en yüksek kalitede müzik dinlenip, video izlenebilir, oyun oynanabilir.

Nasıl Çalışır?

Geliştirilen özel algoritma sayesinde ses verileri sıkıştırılıp iletilir ve ses cihazında açılarak kullanılır. Böylece veriler yalnızca aktarım sırasında küçülür ve iletilirken normal boyutlarına ulaşır.