Fluid Edge Themes

Qualcomm QuickCharge 3.0 Teknolojisi Nedir?

Mobil dünyada standart şarj teknolojisini yepyeni bir boyuta taşıyan Qualcomm Quick Charge teknolojisi ile zamandan tasarruf edersiniz. Sürekli gelişen ve değişen akıllı teknolojik aletlerin her geçen gün daha da büyüyen enerji açlığı, günümüzde bizi uzun şarj sürelerine mahkum ediyordu. Quick Charge teknolojisi bu sorunu ortadan kaldırmak için geliştirilmiş harika bir teknolojidir. 

Şarj Süresini Azaltın

Qualcomm’un mobil dünyaya kazandırdığı Quick Charge teknolojisi ile akıllı telefonları standart şarj cihazlarına kıyasla 4 kata kadar daha hızlı şarj edebilirsiniz. Qualcomm Quick Charge teknolojisini destekleyen cihazlarda geçerli olup zamandan, enerjiden tasarruf edersiniz.

Neler Gereklidir?

Hızlı şarj etme deneyiminin keyfini çıkarmak için Qualcomm Quick Charge özellikli seyahat şarj cihazlarını kullanmanız gerekmektedir. Bu teknoloji ile uyumlu akıllı cihazınızla beraber kullanabilirsiniz.

Ne Fayda Sağlar?

Akıllı cihazlarınızın şarj durumu sizler için çok önemli. Hızlı Şarj Teknolojisi de mobil cihazlarınızın şarj etme süresini büyük oranda azaltıyor. Tam dört kata kadar daha hızlı şarj edebiliyor. Böylelikle siz de zamandan tasarruf etmiş oluyorsunuz.

Nasıl Çalışır?

Akıllı cihazların içerisinde, bulunan ve cihaz içerisindeki pilin belirli bir sürede ne kadar güç alacağını hesaplayan bir devre bulunur. Quick Charge yani Hızlı Şarj Teknolojisi bu devrenin kısıtlama gücünü etkin bir biçimde azaltır.