Fluid Edge Themes

R GT-2 Kullanım Kılavuzu

WATCH GT-2 Şematik Diyagramı
  1. Şarj Portu
  2. Sesli Bildirim Çıkışı
  3. Kalp Ritmi Ölçme Sensörü
  4. Değiştirilebilir Kordon
  5.  Dokunmatik Ekran
  6. Güç Açma / Kapama Butonu
Kadran Değiştirme:

Ekrana 3 Saniye boyunca basın, seçmek istediğiniz kadranlar arasında sağa-sola sürükleyerek gezinin

Sistem Gereksinimleri

1.Android 4.4 ve üzeri işletim sistemi.
2.IOS8.5 ve üzeri işletim sistemi.
3.Bluetooth 4.0

Robor Watch GT-2 Fonksiyonları

Arama ve Rehber: Robor Watch GT-2’de Rehberinizdeki kişileri görüntüleyebilir, arama cevaplayabilir ve arama gerçekleştirebilirsiniz (Bu fonksiyonun kullanılabilmesi için GT-2’nin, cep telefonunuzla başarılı şekilde senkronize edilmesi gereklidir) 

Veri Arayüzü: Egzersiz süresini, uyku süresini, adımları, yürüdüğünüz mesafeyi ve o gün yakılan kalorileri takip edebilirsiniz.

Kalp Atış Hızı: Mevcut kalp atış hızı değerinizi ölçmek için akıllı saatin kalp atış hızı ikonuna uzun basın, bu arabirimde en son 10 kalp hızı ölçüm verilerinizi görüntüleyebilirsiniz.

Kan Basıncı Fonksiyonu Arayüzü: Mevcut kan basıncı değerinizi ölçmek için saat kan basıncı ikonuna uzun süre basın, bu arabirimde en son 10 kan basıncı ölçüm verilerinizi görüntüleyebilirsiniz.

Spor Modu: Spor modu menüsüne girmek için ikona uzun basın, yürüme, koşu, bisiklet, ip atlama, futbol olarak beş akitiviteden birini seçebilirsiniz. Egzersiz sürenizi ve kalorinizi kaydedin, duraklatma veya bitiş sürenizi kontrol etmek için saatinizi kullanın.

Mesajlar: Cep telefonunuzu saatinizle senkronize ettikten sonra istediğiniz zaman mesajlarınızı kontrol edebilirsiniz.

Bildirimler: Uygulamalar için bildirimler alabilirsiniz. Uygulamalardan özel bildirim alınabilmesi için, uygulamaya özel bildirim seçeneğinin aktif edilmesi gereklidir. Bazı uygulamalarda bu özellik kullanılamayabilir.

Cihazımı Bul: Cep telefonunuzdan saatinizi bulmak için sesli uyarı gönderebilir ve bu işlemin tersini gerçekleştirebilirsiniz. Bu fonksiyonu kullanabilmeniz için saatinizle cihazınızın aktif Bluetooth bağlantısının bulunması gereklidir. 

Müzik Kontrolü: Bu fonksiyonla telefonunuzdaki oynatıcıyı başlatıp duraklatabilir, önceki şarkıya veya bir sonraki şarkıya geçebilirsiniz.

Uzaktan Kamera: Saatten deklanşörü kontrol edin, telefondaki kamerayla fotoğraf çekin. Bu fonksiyonu kullanmak için bazı telefon modellerinde FunWear uygulamasını başlatmanız gerekebilir.

Diğer işlevler: Antrenman hatırlatma, şarj hatırlatma, yükseltme hatırlatma, arayan kimliği, çalar saat, hesap makinesi, dosya yönetimi, profil kaydı, kronometre, takvim, otomatik dil eşleştirme, vb.

Uygulamayı Kullanarak Bağlanma

Fun to Wear Uygulaması QR Kodu

           

1.Yukarıdaki QR kodunu taratın. Dilerseniz Play Store’da “Fun to Wear” yada App Store’da FunWear uygulamasını aratabilir, uygulamayı indirebilir ve yükleyebilirsiniz.

2.Cihazınız üzerinde Bluetooth ayarını açın. Kapsama alanındaki cihzalar listesinde saatinizi bulun ve seçin. Bu işlemi yaparken saatinizin Bluetooth özelliğinin aktif ve cep telefonunuzun Bluetooth kapsama alanında olmasına dikkat edin. Bağlantı kurulumu süresi cep telefonunuza bağlı olarak birkaç dakika sürebilir.

FunWear-Fun to Wear uygulaması
Home, Device, My Page

1. Adımlar: Bu menüde adımsayar sonucunu görebilirsiniz

2. Uyku: Bu menüde günlük uyku kalitesini ve uyku sürenizi görüntüleyebilir, günlük / haftalık ve aylık olarak uyku verilerinizi kaydedebilirsiniz.

3. GPS Koşu: Egzersiz sırasında, cep telefonunun GPS verilerine göre, koşu rotanız, hızınız, koşu mesafeniz, harcadığınız kalori ve diğer bilgileri kaydedebilir hem de diğer egzersiz durumlarınızı kaydedebilirsiniz.

4.Kalp Atış Hızı: Günlük / haftalık / aylık kalp hızı ayrıntılı bilgilerinizi görüntüleyebilirsiniz.

5. Kan Basıncı: Her gün / her hafta / her saat her ay kan basıncı detayları görüntüleyin.

Temel Özellikler

Ekran: 1.3 inç radyal dokunmatik ekran
Bluetooth:  Bluetooth4.0 Bağlantı
Su Geçirmezlik Derecesi: IP67 Polimer
Batarya Tipi: Lityum Pil
Batarya Kapasitesi: 290mAh
Şarj Süresi: İki saat
Saat Ölçüleri:Uzunluk 54.5mm*46mm*11.8mm Kordon Çevresi 275mm
Şarj Modu:
 Mıknatıslı bağlantı docku,şarj voltajı 5V 1.0 A

Uyarılar

Sağlık verileri yalnızca referans amaçlıdır. Tıbbi veri olarak kullanılamaz, teşhis koymada kullanılamaz.

Notlar

1.Robor Watch GT-2 suya dayanıklıdır ancak su geçirmez değildir. IEC 60529 standartı kapsamında IP67 derecesine sahiptir. Suya, sıvı sıçramasına ve toza karşı dayanıklılık kalıcı değildir ve normal kullanıma bağlı yıpranma sonucunda azalabilir. Sıvı hasarı garanti kapsamında değildir.

2.Robor Watch GT-2’ de yerleşik polimer lityum pil bulunur, 5V 1.0A DC şarj adaptörüyle şarj edilmesi gerekir. Yanlış akım saatinize zarar verebilir. Tüm şarj edilebilir piller belirli sayıda şarj döngüsüne sahiptir ve bu nedenle zaman içinde servise götürülmeleri gerekebilir. Pilinizi daha sık şarj etmeye başladıysanız, yeni bir pil edinmenin zamanı gelmiş olabilir. Yanlış kullanımdan dolayı zarar gören piller ve normal kullanımdan dolayı eskiyen piller garanti kapsamına girmez.

3.Robor Watch GT-2’nizin ilk günkü kondisyonunu ve zarafetini koruması için temiz tutulması gerekmektedir. Düzenli temizliği yapılmayan GT-2 de tuşlar, ses ve mikrofon gibi bazı bileşenler işlevlerini yitirebilir, terden dolayı oluşabilecek birikintiler cihazınızın kordonunda ve kasasında yıpranmalara, kimyasal bozulmalara neden olabilir. Bu tür bozunmalar garanti kapsamında yer almaz. Herşeyden önce kişisel hijyeninizin korunması açısından GT-2’ yi belirli aralıklarla hafif nemli yumuşak bez-hafif alkollü yumuşak bez kullanarak nazikçe temizleyin.