Fluid Edge Themes

R GT-E Kullanım Kılavuzu

Uygulama Kurulumu
Qr kodu okutarak uygulamayı cihazınıza indirin.

Eşleştirme

Uygulamayı açın ve profilinizi ayarlayın. Cihaza gidin, cihaz ekle’ye tıklayın. Tarama listesinden cihazı seçin.
İşlem tamam

Dokunmatik Ekranı Kullanım

 

Akıllı Saat Özellikleri

 

Cihazı Tanıma

Notlar

1.Robor Watch GT-2 suya dayanıklıdır ancak su geçirmez değildir. IEC 60529 standartı kapsamında IP67 derecesine sahiptir. Suya, sıvı sıçramasına ve toza karşı dayanıklılık kalıcı değildir ve normal kullanıma bağlı yıpranma sonucunda azalabilir. Sıvı hasarı garanti kapsamında değildir.

 

2.Robor Watch GT-2’ de yerleşik polimer lityum pil bulunur, 5V 1.0A DC şarj adaptörüyle şarj edilmesi gerekir. Yanlış akım saatinize zarar verebilir. Tüm şarj edilebilir piller belirli sayıda şarj döngüsüne sahiptir ve bu nedenle zaman içinde servise götürülmeleri gerekebilir. Pilinizi daha sık şarj etmeye başladıysanız, yeni bir pil edinmenin zamanı gelmiş olabilir. Yanlış kullanımdan dolayı zarar gören piller ve normal kullanımdan dolayı eskiyen piller garanti kapsamına girmez.

 

3.Robor Watch GT-2’nizin ilk günkü kondisyonunu ve zarafetini koruması için temiz tutulması gerekmektedir. Düzenli temizliği yapılmayan GT-2 de tuşlar, ses ve mikrofon gibi bazı bileşenler işlevlerini yitirebilir, terden dolayı oluşabilecek birikintiler cihazınızın kordonunda ve kasasında yıpranmalara, kimyasal bozulmalara neden olabilir. Bu tür bozunmalar garanti kapsamında yer almaz. Her şeyden önce kişisel hijyeninizin korunması açısından GT-2’ yi belirli aralıklarla hafif nemli yumuşak bez-hafif alkollü yumuşak bez kullanarak nazikçe temizleyin.

Genel Bilgiler ve Teknik Özellikler

1. Çevre Koşulları
Çalışma Sıcaklığı 14ºF to 122ºF (-10o to 50ºC)

2. Boyut
Çevresi 5,5 ila 7 inç arasında olan bir bileğe uyar.