Fluid Edge Themes

1.69" HD Renkli Dokunmatik Ekran |  7/24 Aktivite ve Sağlık Takibi
Arama Yapma & Cevaplandırma |  15 Güne Kadar Şarj Ömrü
Doğrudan Kulaklıkla Eşleştirme  |  Müzikçalar
Robor GTS2
Akıllı Saat

EKRAN TASARIMI

Robor GTS2 Akıllı Saat, göz alıcı dikdörtgen HD ekran tasarımıyla oldukça estetik ve kullanıcı dostudur. 1.69’’ tam dokunmatik ekranı ve 240x280 piksel HD çözünürlükle artık yazılar daha net, renkler çok daha canlı.

BATARYA

Robor GTS2 modeli uzun pil ömrü sayesinde 15 güne kadar kullanım sağlar. Tamamen optimize edilmiş pil yönetim sistemi ve 210 mAh gücüne sahip GTS2 ile gerçek gücü hissedin.

KADRAN TEMALARI

Birbirinden şık her tarza uygun çeşitli ekran temalarına sahip GTS2 ile modunu yakala! İster stilinizi seçebilir, ister telefonunuzdan bir fotoğrafı özelleştirerek tarzınızı belirleyebilirsiniz.

UYKU ANALİZİ

Gelişmiş uyku takip sistemine sahip Robor GTS2 uyku aşamalarını tespit ederek size en doğru uyku verisini sağlar. Uykuda geçirilen süreyi hesaplamasının yanı sıra ne kadar süreyi hafif, ne kadarını derin uykuda geçirdiğinizi de tespit eder. Uykuda nefes alma durumlarını analiz ederek daha kaliteli bir uyku için öneriler sunar.

SPOR MODU

Hem iç hem dış mekan için belirlenen 15'den fazla farklı spor modu ile sen de hayatına hareket kat! Seçtiğin moda göre ne kadar kalori harcadığını ve kaç adım attığını takip edebilir, kalp atış hızı grafiğini görüntüleyebilirsiniz.

ARAMA YAPMA & CEVAPLANDIRMA

Telefonunuza gelen aramaları saat ekranında görebilir, cevaplandırabilir, ek olarak telefondan arama yapmaya gerek duymadan saatiniz ile doğrudan arama yapabilirsiniz.

MÜZİK ÇALAR

Artık telefona gerek duymadan saatinizi kulaklığa bağlayın ve müziği daha özgür kılın. GTS2'in kendi hafızası sayesinde müziklerinizi buraya yükleyebilir ve doğrudan müziğin keyfini çıkartabilirsiniz.

7/24 SAĞLIK TAKİBİ

GTS2’nin sahip olduğu sensörler ile kalp atış hızı, kan basıncı Gibi birçok sağlık verilerinizi kaydedebilir, sağlık durumunuz hakkında daha fazla bilgi sahibi olabilir ve sağlığınızı kontrol altında tutabilirsiniz.

Diğer Muhteşem Özellikler

Size daha akıllı bir deneyim sunan, eksiksiz işlevler!

Teknik Özellikler

Ekran 1.69" HD IPS dokunmatik ekran
Bluetooth5.1 Bluetooth Bağlantı
Suya DayanıklılıkIP68 su geçirmezlik derecesine sahip. El yıkama, yağmur ve günlük kullanım için uygun.
Çözünürlük240x280 yüksek ekran çözünürlüğü
Şarj Süresi1.5 saat
BataryaPolimer lityum pil
Saat Ölçüleri44.5 x 37 x 10.5 mm
Kordon Ölçüleri 120mm - 75mm - 20mm
Batarya Kapasitesi210 mAh
Kullanım SüresiAktif kullanımda 7 gün, pasif kullanımda 15 gün
Uyumlu SistemlerAndroid 4.4+ veya iOS 9.0+