Fluid Edge Themes

Watch LE Kullanım Kılavuzu

Akıllı saatimizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. El klavuzu. Ayrıntılı kapsamlı. Cihazın işletim sistemini ve özelliklerinin ayrıntılı anlatımı için el kılavuzunu okuyabilirsiniz. Şirket, bu kılavuzun içeriğini önceden bildirme zorunluluğu olmadan değiştirme hakkını saklı tutar. Ürünün kurulumu; bir paket, bir kullanım kılavuzu ve bir akıllı saat içerir.

İŞLETİM REHBERİ

Anasayfa butonu: Saati değiştirmek için uzun basınız, bekleme arayüzüne dönmek için kısa basınız. Saatle ilgili problem olduğunda yeniden başlatmak için 10 saniye uzun basınız. Saat yüz düğmesi: ekrana uzun bastığınızda bir telefonla arama tercihi olacak, onayla düğmesine dokunun.

 

TP hareketleri: ana menüye girmek için sağa / sola / yukarı kaydırın, işleve girdikten sonra dönüş için soldan sağa kaydırın, onay için sağdan sola kaydırınız.

 

Şarj Talimatlar

Standart 5PIN USB şarj portu, destek bilgisayar USB veya cep telefonu 5V standart şarj cihazı, yaklaşık 70 dakika güç dolu olabilir.

 

Saat ile cep telefonu arasındaki bağlantı;

İlk olarak, cep telefonunun “fundo” APP’sini cep telefonuna indirmesi ve iki şekilde kurması gerekir.

Kurulumdan sonra, cep telefonu Bluetooth ve Fundo App’i açın, bildirimin etkinleştirildiğini onaylayın, sağ alt köşedeki “Diğer” düğmesine dokunun, cihaz ekle, “Watch_LE” cihazını arayın ve bağlan düğmesine dokunun, ardından Bluetooth 4.0’a bağlanabilirsiniz.

Daha sonra izlemek için yan tarafa gidiniz. Bluetooth arama için Bluetooth seçimini açınız, Bluetooth’u açtıktan sonra telefonunuzun adına dokunun – cep telefonunuzun ucundaki bağlantıyı onaylayın. Bluetooth 3.0’a bağlanmış oluyorsunuz.

Bluetooth 3.0 veya 4.0 her ikisi de saatin tam performansından kurtulabildiğinde, izlediğiniz süreyi aşağı doğru Bluetooth simgesini göreceksiniz, üstteki yeşil renk Bluetooth 3.0 bağlı, alttaki Mavi renk Bluetooth 4.0 bağlı demektir.

Not: Aygıtta bildirim almak istediğiniz tüm üçüncü taraf Apss’lerin, telefonunuzun bildirim çubuğunu telefon bildirim çubuğunda alabilmesini sağlayınız.

Bluetooth protokolü tüm cep telefonu markaları arasında farklıdır. Bazen Bluetooth bağlantısı, cep telefonu ile akıllı saat arasındaki kararsızlık olabilir. Lütfen Bluetooth’u yeniden başlatın, sonra tekrar bağlanmayı deneyin veya fabrika ayarlarını geri yükleyin. Sistem durduysa, lütfen izleme düğmesini yeniden başlatmak için güç düğmesine yaklaşık 10 saniye uzun basınız.

 

Bildirimler Nasıl Ayarlanır:
Telefon ayarları uygulama yönetimine gidin, ‘fundo’ permisson yönetiminde hepsini açınız. Bildirim yönetimi – ‘Fundo’ tüm izinlerini ‘Fundo’ Uygulamasını – Diğer – Uygulama bildirimi – arka plan çalıştırma izinlerini açınız.

Yazılım güncelleme
Bluetooth normal bağlantı altında ‘fundo”ya girin, sağ alt köşede daha fazla tıklayın, yazılım yükseltmeye tıklayın, yeni sürüm varsa, ilerleme çubuğu olacak, yükseltme işlemi 3-5 dakika sürmektedir.

 

Ana Fonksiyonlar:
Arama
Tuşlamak: Cep telefonu üzerinden bluetooth araması, saatin sonunda konuşunuz.
Telefon Rehberi: Hücre içindeki tüm kişileri senkronize ediniz, maksimum 400 kişi Telefon kayıtları: Cep telefonundaki tüm arama geçmişini senkronize ediniz. Mesaj: Cep telefonundaki tüm mesajları senkronize ediniz.

Bluetooth: Bağlanmak istediğiniz cihazı arayın veya cihazların bağlantısını kesiniz.

Adımsayar: Gün boyunca yürüdüğünüz adımları, kalorileri hesaplar ve yürüme mesafesini kontrol eder. Her gün saat 00.00’da tüm veriler otomatik olarak kaydedilir ve 00.00’da sıfırlanır. Durum, açık ve kapali; geçmişi, 7 gün yerel kayıtları kontrol edebilirsiniz; Hedef, günlük adımlar için bir hedef belirleyin; Cinsiyet, Boy, Kilo gibi tüm bilgilerinizi giriniz. Adımlarınızdaki verileri daha doğru ölçmek için.

Uyku ekranı: Akıllı saat 9’da otomatik olarak açılacaktır. Bu, uyku sürenizi kaydeder ve kaliteniz daha iyi bir dinlenme süresi ayarlamanıza ve uyku kalitesini artırmanıza yardımcı olur. Slayt yukarı seçenekleri gir; durum, açık ve kapalı; tarih, derin uyku ve hafif uyku kontrol ediniz

Kalp atış hızı ekranı: Saatinizi bileğinize sıkıca takın, en iyi pozisyon el bileğinin üst kısmındadır, yaklaşık 20 saniye gerçek zamanlı kalp atış hızı verilerini gösterir, menüyü tarihe kaydırır, mod tek ölçü ve sürekli ölçüm içerir; ve talimat. Genel anlamda normal değer 60-90 defa / dk’dır.

Hareketsiz: Uzun süre oturmak için bir hatırlatma ayarlayın, zamanınızdayken bir duruşunuz olduğunu hatırlatın. Jest: çağrı devir sesini kapatma, susturma alarm susturma, jest uyandırma sistemi desteği (yani eli otomatik olarak aydınlatmak için ekranı yükseltmek

Yüz: iki bekleme yüzünü tercih edebilirsiniz. için ekranı yükseltmek içindir) çağrıyı cevaplamak için sallayın.

Saat: Saat türü, seçmek için 4 bekleme izle yüzleri vardır

Ses: arayan profilini, zil seslerini seç, bildirim zil sesleri seçebilirsin.

Ses seviyesi: medya, zil sesleri, bildirimler vb. İçin ayarlanabilir ses seviyesi Alarm: 5 alarm ayarlayabilir, uzun basış alarmı iptal edebilir Kronometre: tekli zamanlama, zamanlamayı başlatmak için soldaki simgeye dokunun ve kümülatif zaman için tekrar duraklatmak için dokunun. Bluetooth setting: turn on/off the bluetooth in watch kümülatif zaman için tekrar duraklatmak için dokunun.

Güç tasarrufu modu: saat moduna girmek için saati açın, diğer fonksiyonlar devre dışı bırakıldı; Ekran, ayarlanabilir ekran parlaklığına erişim ve arka ışık kapalı kalma süresi.

Anti-kayıp: ‘telefonunu bul’ bağlantısını tıkladığınızda telefon çalmaya başlayacaktır, telefonu bulduktan sonra, alarmı durdurmak için telefonun “sonunda” seçeneğine dokunun, hem izleme hem de Uygulama slaytları çalışır.

Hakkında: saat modelini ve yazılım versiyonunu görebilirsiniz.

Veri iletimi: bağlantı başarılı olduğunda Fundo App’i indirmek için monile telefon, her iki veri kalp atış hızı verisini adım adım, uyku kalitesi, mobil ucuna çoklu sporlar iletilebilir.

Garanti Belgesi

 1. Üretim, malzeme, tasarım, satın alma gününden itibaren bir yıl içinde tasarım, 6 ay içinde pil ve kablodan kaynaklanan kalite sorunları ortaya çıkıyorsa. ücretsiz garanti sunacağız. Öncül normal ve doğru kullanıyor.
 2. Kullanıcının kişisel nedenlerinden kaynaklanan hata hakkında, aşağıdaki gibi ücretsiz garanti sunmuyoruz:
  1).Ürünü sökün veya yeniden takınız.
  2). Immestesty tarafından neden oldu.
  3). Tüm yapay hasarlar veya yanlış kullanım (örneğin: ana bilgisayara su, dış kuvvetin parçalanması, çevresel bileşenlerin çizilme hasarı vb.), Bunların tümü garanti kapsamı dışındadır.
 3. Ücretsiz garanti istendiğinde, satın aldığınız yerin mühürünü ve satın alma tarihini içeren bir garanti kartı sağlamalısınız.
 4. Kullanım sırasında sorunla karşılaştıysanız, lütfen satın aldığınız mağazadaki müşteri hizmetleri ile iletişim kurunuz.
 5. Lütfen nihai ürünleri standart olarak hazırlayınız.